Jak dwie krople wody. Chłopak potrzebny od zaraz

Wydawnictwo: Egmont Polska

Co zrobić, aby poznać chłopaka marzeńa Chloe i Riley mają nowy plan i dużo do zrobienia: Koniecznie podpaść w szkole. zmienić szarą myszkę w bóstwo. Urządzić fantastyczną imprezę. Poznać chłopaka marzeń.

Kolejne przygody Chloe i Riley!!! <3 Bliźniaczki jak zwykle pakują się w odlotowe sytuacje. :D Polecam na doła szczególnie!!!!! :D To jedna z tych serii, które nigdy się nie nudzą i spodobają się nawet najbardziej zagorzałym wrogom czytania!!! ;) ŚWIETNA RÓWNIEŻ NA WAKACJE!!!!! :* ;)

Amy392 | 2011-07-03
Na półkach: Przeczytane, Rok 2011
Przeczytana: 03 lipca 2011

Niezwykle zabawna historia, świetna młodzieżówka. Czyta się niemal jednym tchem. Polecam!!

kingam55 | 2010-08-27
Przeczytana: 26 sierpnia 2010

Ta część podobała mi się nawet bardziej od jedynki..Polecam!

Okres dojrzewania przeminął mi na oglądaniu filmów z bliźniaczkami w roli głównej. Pamiętam, jakie były popularne - wszystkie dziewczyny oglądały, komentowały i śledziły, co się dzieje u Mary-Kate i Ashley Olsen. Trochę żałuję, że dziewczyn nie mogę już ujrzeć na ekranie, ale tak często bywa z nastoletnimi gwiazdami - pewnego dnia ich kariera ustaje, a oni stają się zapomniane.

Tak naprawdę sięgam po tą serię by powrócić do wspomnień. Z ogromnym sentymentem brałam tą książkę z biblioteki, czując na plecach zdezorientowany wzrok pani bibliotekarki, tak owo później z tym samym uczuciem otwarłam ją w domu.

Bliźniaczki chcą z organizować domówkę. Ta wiadomość bardzo szybko obiega całą szkołę. Siostry są zadowolone i podekscytowane, ale jednocześnie przerażone czy wszystko wyjdzie po ich myśli. Uczniowie mając ochotę załapać się na tanią imprezę zaczynają sami się wpraszać. Cłoe i Riley muszą jeszcze w krótkim czasie znaleźć sobie partnerów. Na szczęście z organizacją przyjęcia ...

Tina | 2015-07-30

Zabawna książka, przeczytałam w jeden dzień kiedy miałam 16lat:)

| 2011-12-03
Przeczytana: 02 grudnia 2011

Książkę przeczytałam w jeden dzień. Ciekawa historia.

domina55 | 2010-08-26

mam zamiar przeczytać ;) :P