Chłopak potrzebny od zaraz

Okładka książki Chłopak potrzebny od zaraz Megan Stine
Okładka książki Chłopak potrzebny od zaraz
Megan Stine Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Jak dwie krople wody (tom 2) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Jak dwie krople wody (tom 2)
Instant Boyfriend
Egmont Polska
2006-01-01
2006-01-01
Małgorzata Fabianowska
Jak dwie krople wody So Little Time

czytałam lepsze

czytałam lepsze

Okres dojrzewania przeminął mi na oglądaniu filmów z bliźniaczkami w roli głównej. Pamiętam, jakie były popularne - wszystkie dziewczyny oglądały, komentowały i śledziły, co się dzieje u Mary-Kate i Ashley Olsen. Trochę żałuję, że dziewczyn nie mogę już ujrzeć na ekranie, ale tak często bywa z nastoletnimi gwiazdami - pewnego dnia ich kariera ustaje, a oni stają się zapomniane.

Tak naprawdę sięgam po tą serię by powrócić do wspomnień. Z ogromnym sentymentem brałam tą książkę z biblioteki, czując na plecach zdezorientowany wzrok pani bibliotekarki, tak owo później z tym samym uczuciem otwarłam ją w domu.

Bliźniaczki chcą z organizować domówkę. Ta wiadomość bardzo szybko obiega całą szkołę. Siostry są zadowolone i podekscytowane, ale jednocześnie przerażone czy wszystko wyjdzie po ich myśli. Uczniowie mając ochotę załapać się na tanią imprezę zaczynają sami się wpraszać. Cłoe i Riley muszą jeszcze w krótkim czasie znaleźć sobie partnerów. Na szczęście z organizacją przyjęcia pomaga im przyjaciel rodziny i równocześnie ich gosposia.

Seria "Jak dwie krople wody" stworzona przez Megan Stine została na podstawie serialu o tym samym tytule. Perypetie sióstr ta bardzo ciepła i wbrew pozorom ciekawa opowieść. Nie jest to wysoko postawiona literatura, jednocześnie ma w sobie tą nutkę przygody i energii, co sprawia, że nie można jej rzucić w kąt. To jedna z tych pozycji na chwilę, dobra dla tych, którzy chcą zrobić sobie chwilę przerwy od kilkunastu stronicowym powieści.

Spędziłam godzinę uśmiechając się i bawiąc, gdy zainteresowaniem śledząc losy bliźniaczek. Myślę, że ta książka spodoba się każdemu.

Kolejne przygody Chloe i Riley!!! <3 Bliźniaczki jak zwykle pakują się w odlotowe sytuacje. :D Polecam na doła szczególnie!!!!! :D To jedna z tych serii, które nigdy się nie nudzą i spodobają się nawet najbardziej zagorzałym wrogom czytania!!! ;) ŚWIETNA RÓWNIEŻ NA WAKACJE!!!!! :* ;)

Zabawna książka, przeczytałam w jeden dzień kiedy miałam 16lat:)

Zabawna książka, przeczytałam w jeden dzień kiedy miałam 16lat:)

Niezwykle zabawna historia, świetna młodzieżówka. Czyta się niemal jednym tchem. Polecam!!

Ta część podobała mi się nawet bardziej od jedynki..Polecam!

Ta część podobała mi się nawet bardziej od jedynki..Polecam!

mam zamiar przeczytać ;) :P

mam zamiar przeczytać ;) :P

• Dzieciństwo
  • Sprzedam/wymienię
  • Z dzieciństwa
  • Rok 2011
  • 2009

Dodaj cytat z książki Chłopak potrzebny od zaraz