Czarny Maciek i wieża śmierci

Cykl: Czarny Maciek (tom 2) | Seria: Z Kotem
Wydawnictwo: W.A.B.
Ag2S

Czarny Maciek znowu w akcji! Wyobraźcie sobie, że pewnego dnia dostajecie tajemniczy list od starego kumpla z poprzedniej szkoły, a zaraz potem wpadacie na trop kryminalnej afery z przeszłości. Do tego jeszcze każdy wasz krok śledzi bezwzględny poszukiwacz skarbów. I kto powiedział, że będąc w gimnazjum, przygody można przeżywać tylko w świecie gier komputerowych?

źródło opisu: http://wab.com.pl/

źródło okładki: http://wab.com.pl/

aniela231 | 2019-06-14
Przeczytana: kwiecień 2019

Kolejna przeczytana przeze mnie książka z serii "Czarny Maciek". Bardzo dobrze się czyta. Nieskomplikowana, przyjemna, lekka. Czasami trudno na ludzki rozum wziąć przedstawione wydarzenia (niektóre są fantastyczne i nie do uwierzenia)ale kto powiedział, że trzeba we wszystkim być kompletnym realistą?