83-247-0495-7
kamk

Sałatki przebojem weszły do naszych kuchni. Bywają smakowitą przystawką, dodatkiem do głównego dania, obfitym posiłkiem albo deserem. W naszej książce proponujemy znane sałatki w wersjach klasycznych lub zupełnie nowych i z nowymi, starannie dobranymi dodatkami. Jedne są wytworne, oryginalne, doskonałe na przyjęcia, inne świetnie nadają się dla zapracowanych, są bardzo proste, można je łatwo i szybko przygotować z niedrogich składników.

incorrectly123 | 2013-12-13
DDmelody | 2013-08-25