Ostatnia przystań #1

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ostatnia przystań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Sport i Turystyka
komiksy
Kamilos

Dwuodcinkowa miniseria o tematyce science-fiction.

herodot83 | 2016-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2016

Jest pewien czar w tych odległych, bo przecież powstałych w minionym wieku kadrach. Zapoznanie się z tym tekstem nie zawiera wiele czasu, a jednak daje satysfakcje. Pacyfistyczna wymowa całości nie straciła nic a nic na aktualności, podobnie zresztą jak wiara w człowieka, który jest źródłem zagłady własnego gatunku. Z dozą pewnego zaskoczenia zauważyłem umieszczony na okładce słowniczek, uśmiechnąłem się jako czytelnik osadzony w rzeczywistości malowanej barwami Google. Barwy PRLowskich opowieści graficznych w tym przypadku były zdecydowane bardziej wyraziste.

Kamilos | 2011-01-03

Rewelacyjny polski komiks s-f!

Pawlick | 2016-07-21
Astat | 2016-02-12