Brazylia. Podróże marzeń

Tłumaczenie: Dariusz Makulski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Podróże marzeń (czerwona)". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mediaprofit
Insight Guides - Brazil
przewodnik, Brazylia
kamk

Podróże marzeń to przewodniki, które zabiorą cię w niezwykłą podróż po najciekawszych miejscach świata.

Abee | 2016-09-08
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 24 sierpnia 2016

Podróże palcem po mapie - w tym przypadku poprzez przewodnik-album "Gazety". Kolejny raz zaskoczenie pomysłowością i jakością przygotowanych materiałów. Na pewno atutem tego wydania jest wielu autorów - specjalistów w określonych dziedzinach, którzy z widoczną pasją opisują swoje tematy. Wstęp ze sporą ilością wiadomości, które mogą wywrócić nasze postrzeganie Brazylii i Brazylijczyków. I te fotografie...
Po treściwym i wielowątkowym wstępie następują opisy konkretnych turystycznych atrakcji. Tu trzeba weryfikować na miejscu. Część trzecia - praktyczna - do całkowitego przepatrzenia i uaktualnienia. W dobie internetu nie będzie problemu. Przeczytanie samego wstępu dało mi do myślenia.

ArtZ72 | 2016-12-02
wtomek | 2016-02-15