Sny. Sposób na usłyszenie Boga

Dreams: A Way to Listen to God
83-7404-351-2
religia
Agnieszka

Celem tej książki jest ukazanie, jak zwykły człowiek może zacząć rozumieć niewiarygodne i fascynujące "przedstawienia", jakie co noc odgrywają się w jego psychice. M.Kelsey podkreśla religijną wartość snów, którą zaniedbuje tak wielu autorów zajmujących się marzeniami sennymi. Podaje praktyczne propozycje, jak osoba religijna może rozpocząć tę pasjonującą wewnętrzną przygodę. Oto bowiem sen...

Oto bowiem sen może być jedną z najbardziej powszechnych dróg, przez które Bóg wchodzi do nas. W takim razie sny powinny być traktowane bardzo poważnie. Z chwilą gdy zostaniemy w ten sposób dotknięci przez Boga, wiemy, że wszechświat ma sens, a nasze życie znajduje w nim miejsce. Wtedy możemy bez lęku, a nawet z nową siłą, próbując wyjść w świat i iść w nim swoją drogą.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: Merlin.pl