Być najlepszym

Being the best
83-85881-32-8
poradniki
Ewa G

Prawdziwy sukces przychodzi w małych dawkach, dzień po dniu. Szczęście i poczucie spełnienia wydaje się być związane z bogactwem doświadczenia podróży, a nie z ulotnym momentem rozpoznania , że było się u celu. Nie możesz osiągnąć sukcesu, a potem zasiąść i cieszyć się nim jak gigantycznym lizakiem, który nigdy się nie rozpuści. Być najlepszym to ni więcej ni mniej tylko czynienie tego, co najlepsze, dawanie tego co najlepsze i bycie najlepszym we wszystkim, co się robi. Tę książkę można łatwo zakwalifikować: To jest właśnie to, co zawsze chcieliśmy, aby nasze dzieci wiedziały i pamiętały, ale jakoś o tym zapominaliśmy.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/byc-najlepszym/

źródło okładki: http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=118