Korona

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bajeczki dla maluszka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bajka
978-83-61824-07-7
Dorota_1988

Książeczka kartonowa dla najmłodszych dzieci z serii edukacyjnej Bajeczki dla maluszka. Polecana do wspólnej zabawy z dzieckiem. Wesoła, rymowana opowiastka o koronie, którą zgubiła królewna. Korona turla się po całym pałacu, a maluszek szuka jej w różnych zakamarkach... Książeczka rozwija spostrzegawczość. Rytmiczny wierszyk znakomicie ćwiczy pamięć, a wesołe, namalowane na płótnie ilustracje, chce się oglądać bez końca!

źródło opisu: Wydawnictwo Bajka, 2009

źródło okładki: http://bajkizbajki.pl/ksiazki/Korona