Tao szkolenia. Działaj skuteczniej

Wydawnictwo: StudioEMKA
biznes, finanse

Skuteczni i mający odpowiednią motywację ludzie są sercem efektywnie działających organizacji, a prowadzone na wysokim poziomie szkolenie jest nieodzowne dla wszystkich pracowników. Techniki szkoleniowe kładące nacisk na wspieranie ich w działaniach i uświadamianie im tkwiących w nich możliwości, szybko stają się ważnymi narzędziami dyrektorów. To jest pierwsza książka, która w praktyczny sposób pokazuje, jak się nimi posługiwać.

Dymitrian | 2017-01-13
Na półkach: Przeczytane, 2017