Król. Kamień filozoficzny. Barabasz

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dramat Współczesny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka
Konungen
literatura szwedzka,
hunter

Chodzi o teatr, który daje wyobraźni zarówno dramatopisarza, jak i aktora znacznie większą swobodę, pozwala im działać z większą bezwzględnością przez prostszą, bardziej ekspresywną formę. I wreszcie chodzi o teatr, który zarówno dramatopisarza, jak i aktora pobudza do poszukiwań, nie pozwalając im spocząć na laurach; chodzi o teatr, który otwiera perspektywy, miast zamykać nas w tym, co współczesne, i w tym, co minione.

źródło opisu: Księgarnia Akademicka, 2007

źródło okładki: zdjęcie autorskie