Czarodziej Prztyk

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bajeczki dla maluszka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bajka
978-83-61824-31-2
Dorota_1988

Nowość w serii edukacyjnej "Bajeczki dla maluszka" autorstwa Małgorzaty Strzałkowskiej. Książeczka kartonowa dla najmłodszych czytelników/oglądaczy. Rymowana historyjka o komicznych perypetiach czarodzieja Prztyka z arcyzabawnym refrenem zaklęcia będzie inspiracją do wspólnej zabawy w czary-mary. Humor, rym i rytm sprawiają, że wierszyk sam wpada w ucho. Książeczka ćwiczy pamięć, rozwija słownictwo i wyobraźnię. Dowcipne, namalowane na płótnie ilustracje zawierają wiele miłych niespodzianek dla spostrzegawczego maluszka.

źródło opisu: Wydawnictwo Bajka, 2010

źródło okładki: http://bajkizbajki.pl/ksiazki/Czarodziej-Prztyk