Ratatuj

Wydawnictwo: Czytelnik
Dorota_1988

Bohaterowie bajki: Drożdżek, Ratatuj, Hmm, bliźniacy Długoniuszek i Wielkouszek żyją sobie beztrosko w małej bajkowej arkadii – Lesie i Srebrnym Zagajniku.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Bed | 2011-07-07
Na półkach: Dzieciństwo, Przeczytane

Dawno, dawno temu na Rzece mlekiem i miodem płynącej pojawiły się kożuchy... :) Tak się zaczyna ta troszkę naiwna książeczka, ale jakoś kiedyś ciekawiły mnie takie problemy sympatycznych bohaterów. Z drugiej strony teraz dzieci są inteligentne, chyba ta bajka tylko dla przedszkolaków a może nie. :)

Justyna Wydra | 2015-07-27
Przeczytana: 05 lutego 1987

Datę przeczytania podaję przypadkową. Wracałam do niej kiladziesiąt razy i znam na pamięć. Literatura dziecięca na pograniczu snu i jawy. Przy tym bardzo mądra. Jakże różna od dzisiejszych pospolitych schematów... Warto odszukać w antykwariacie i przeczytać swojemu dziecku.

Anusia | 2011-04-14
artik_t | 2012-10-15