Wybrańcy losu

Tłumaczenie: Wojciech Rogalski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Bound by contract
uczucia
Dorota_1988

Jak daleko można się posunąć, by zdobyć rozgłos i sławę? Piękna, utalentowana Madison jest początkującą aktorką. W jej karierze następuje nagły zwrot, gdy obsypany nagrodami reżyser proponuje jej główną rolę w swym najnowszym filmie. Pewny siebie i cyniczny Gedeon nie wzbudza sympatii dziewczyny zwłaszcza że żąda od niej ślepego posłuszeństwa nie tylko na planie filmowym. Jednak prawdziwa sztuka wymaga ofiar, dlatego też Madison przystaje na pozornie poniżający układ... Czy naprawdę jest tylko bezwolną marionetką w rękach Gedeona?

moniszon | 2016-04-22
sweeetch0c0late | 2013-11-11