Randki, podwójne randki i wielkie kłopoty

Tłumaczenie: Beata Kowalska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Świat według Ally". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Podsiedlik-Raniowski i S-ka
Dates, double dates and big, big trouble
randki, podwójne randki, kłopoty
ahnesaja

No tak, mój tata zaczął prasować dżinsy (naprawdę!) coś wisi w powietrzu. Myślę, że nie żelowałby włosów na spotkanie z hydraulikiem... To może oznaczać tylko jedno: tata spotyka się z kimś, z KOBIETˇ! I nie jest nią nasza mama, ponieważ ona ciągle podróżuje po świecie. Wiem, że to podstępne, ale musimy przeprowadzić śledztwo i dowiedzieć się prawdy, chociaż miałaby być najstraszniejsza.

źródło opisu: http://www.ceneo.pl/18204s

źródło okładki: http://www.ceneo.pl/18204s

koniaralisa13 | 2015-12-03
Przeczytana: 02 grudnia 2015

2 tom przygód Ally ,jej rodzinki oraz przyjaciół ;) Rodzeństwo jest przerażone, ponieważ ich tata nagle zaczyna być bardzo tajemniczy... Jaki sekret skrywa Martin, przed dziećmi i Teściową?.... Lin,Ro, Ally i Tor muszą się tego za wszelką cenę dowiedzieć, dlatego z pomocą swoich przyjaciół wszczynają śledztwo...;) Czy akcja się uda? Jaki sekret ukrywa babcia??? Przekonacie się o tym czytając pełny humoru kolejny tom o przygodach Ally :) Gorąco polecam!!!!!!!!!! ;)

książek: 2091
Emilka20 | 2013-05-04