Punkt zapalny

Tłumaczenie: Ewa Błaszczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Burning point
firma, rodzina, śmierć, małżeństwo
Edyta

Kate Corsi marzy o tym, żeby prowadzić firmę, która od pokoleń należy do jej rodziny. Po tragicznej śmierci ojca dziedziczy wprawdzie majątek, ale przedsiębiorstwo dostaje jej były mąż. W testamencie jest jeszcze jeden warunek. Żeby go spełnić, rozbite małżeństwo musi zmierzyć się z ponurą tajemnicą przeszłości i zawiedzionymi nadziejami, które stoją na przeszkodzie odnalezionemu szczęściu...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

książek: 2025
Miśkaa | 2014-10-24
Na półkach: Mary Jo Putney, Przeczytane

Dobra powieść. Ciekawe wątki. Polecam

Magdalena | 2015-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2015

To fakt, że tło wydarzeń jest ciekawe. Wyburzanie budynków, tego chyba jeszcze nie było. Powód rozstania - przemoc również. Poza tym była to taka sobie książka, bez fajerwerków. Przeczytałam, ale mnie nie powaliła.

Ziraelka | 2012-12-10
Przeczytana: 01 grudnia 2012

Niezły romans obyczajowy. Ciekawe tło - środowisko specjalistów od wyburzania budynków. I nietypowy jak na ten gatunek motyw - przemoc domowa.

sloneczko1891 | 2016-06-22
Na półkach: Ulubione, Przeczytane