Po nitce do kłębka

Tłumaczenie: Alicja Rosłan
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The fiancé fix
83-238-1116-4
miłość
Dorota_1988

Niektóre związki oparte są na kłamstwie, bywa jednak, że jedno z partnerów pilnie strzeże swych sekretów, niekoniecznie w złej wierze. Nick i Joey polubili się od pierwszego wejrzenia. Jednak o ile on jest szczery i bezpośredni, ona otacza się aurą tajemniczości.
Może chodzi tylko o niegroźne przemilczenia, a może sprawa jest poważniejsza?

Ewelina | 2017-06-16
Przeczytana: 01 czerwca 2017

Joey prowadzi zakład fryzjerski w miejscu, które wykupił właściciel sieci marketów. Jednak dziewczyna nie chce tak łatwo się poddać i opuścić lokal.
Pewnego dnia, do zakładu tuż przed jego zamknięciem, przychodzi przystojny mężczyzna, który chce strzyżenia. Okazuje się, że facet nie ma przy sobie pieniędzy, jednak obiecuje zwrócić następnego dnia całą kwotę.
Joey wątpi, że kiedykolwiek więcej go zobaczy, jednak rano mężczyzna przychodzi, tak jak zapowiadał.
Tego samego dnia Joey spotyka kolejnego przystojnego mężczyznę - Davida, który nie budzi w niej jednak tyle sympatii. Brat ojca jej dziecka, jak się okazuje niedawno zmarł, i mężczyzna chce, aby jego rodzina pojawiła się w życiu małej bratanicy. Joey boi się jednak, że dziadkowie małej, będą chcieli ją odebrać Joey, zwłaszcza jak odkryją jej tajemnicę.
Czy przystojny mężczyzna, którego ostrzygła, może pomóc jej zatrzymać dziecko? Czy zgodzi się udawać jej narzeczonego?
Jak cała sytuacja odbije się na dziecku? Co stanie się z...

bookslover | 2015-07-27
Przeczytana: 13 lipca 2015

Joey miała kończyć studia i bronić pracę dyplomową, ale została sama z małym dzieckiem i musiała zmienić swoje plany. Poświęciła wszystko co miała, by wychować córeczkę i zapewnić jej wszystko, co tylko była w stanie.
Okazało się, że właściciel sieci marketów wykupił grunt, na którym stał salon fryzjerski Joey i musiała znaleźć sobie nowy lokal, bo dostała wypowiedzenie umowy najmu od właściciela. Była zła i obiecała sobie, że nie podda się tak łatwo.
Pewnego dnia, pod koniec pracy przyszedł pewien przystojny mężczyzna. Spytał, czy strzyżę się tutaj także mężczyzn. Joey miała już zamykać, ale zgodziła się go obciąć. Okazało się, że facet zapomniał portfela. Obiecał, że przyjdzie następnego dnia i zapłaci za usługę. Jednak Joey w to wątpiła.
Następnego dnia przystojniak wrócił i zapłacił. Dziewczyna była zdziwiona, że wywiązał się z umowy. Nie oczekiwała tego od niego. Zaprosił ją na kolację.
Gdy wróciła z pracy, pod swoim domem zauważyła luksusowe BMW, a z niego wysiadł elegancki...

izomorfia3 | 2016-11-06
Przeczytana: 06 listopada 2016