Po nitce do kłębka

Okładka książki Po nitce do kłębka Carole Mortimer
Okładka książki Po nitce do kłębka
Carole Mortimer Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romans literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romans
The fiancé fix
Harlequin
2003-01-01
2003-01-01
Alicja Rosłan
miłość

Okładka książki Hiszpański temperament, Bal na Manhattanie Carole Mortimer, Heidi Rice
Hiszpański tem... Carole Mortimer, He...
Okładka książki Zakochany Nowy Jork Lucy Monroe, Carole Mortimer, Sandra Morton
Zakochany Nowy... Lucy Monroe, Carole...

Joey prowadzi zakład fryzjerski w miejscu, które wykupił właściciel sieci marketów. Jednak dziewczyna nie chce tak łatwo się poddać i opuścić lokal.
Pewnego dnia, do zakładu tuż przed jego zamknięciem, przychodzi przystojny mężczyzna, który chce strzyżenia. Okazuje się, że facet nie ma przy sobie pieniędzy, jednak obiecuje zwrócić następnego dnia całą kwotę.
Joey wątpi, że kiedykolwiek więcej go zobaczy, jednak rano mężczyzna przychodzi, tak jak zapowiadał.
Tego samego dnia Joey spotyka kolejnego przystojnego mężczyznę - Davida, który nie budzi w niej jednak tyle sympatii. Brat ojca jej dziecka, jak się okazuje niedawno zmarł, i mężczyzna chce, aby jego rodzina pojawiła się w życiu małej bratanicy. Joey boi się jednak, że dziadkowie małej, będą chcieli ją odebrać Joey, zwłaszcza jak odkryją jej tajemnicę.
Czy przystojny mężczyzna, którego ostrzygła, może pomóc jej zatrzymać dziecko? Czy zgodzi się udawać jej narzeczonego?
Jak cała sytuacja odbije się na dziecku? Co stanie się z salonem fryzjerskim Joey? Co będzie z Davidem? Jaki ma cel, co chce osiągnąć nękaniem Joey? Czy kobieta zdecyduje się na związek z Davidem, lub z Nickiem na poważnie? Co ukrywa Joey?

Joey wątpi, że...

30-35/190

30-35/190

Joey miała kończyć studia i bronić pracę dyplomową, ale została sama z małym dzieckiem i musiała zmienić swoje plany. Poświęciła wszystko co miała, by wychować córeczkę i zapewnić jej wszystko, co tylko była w stanie.
Okazało się, że właściciel sieci marketów wykupił grunt, na którym stał salon fryzjerski Joey i musiała znaleźć sobie nowy lokal, bo dostała wypowiedzenie umowy najmu od właściciela. Była zła i obiecała sobie, że nie podda się tak łatwo.
Pewnego dnia, pod koniec pracy przyszedł pewien przystojny mężczyzna. Spytał, czy strzyżę się tutaj także mężczyzn. Joey miała już zamykać, ale zgodziła się go obciąć. Okazało się, że facet zapomniał portfela. Obiecał, że przyjdzie następnego dnia i zapłaci za usługę. Jednak Joey w to wątpiła.
Następnego dnia przystojniak wrócił i zapłacił. Dziewczyna była zdziwiona, że wywiązał się z umowy. Nie oczekiwała tego od niego. Zaprosił ją na kolację.
Gdy wróciła z pracy, pod swoim domem zauważyła luksusowe BMW, a z niego wysiadł elegancki mężczyzna. Miał lodowate spojrzenie, ale przypominał jej Daniela, ojca Lily. Okazało się, że jest jego bratem. Joey dowiedziała się też, że Daniel umarł. Nie spodziewała się tego, bo ciągle na jej konto wpływała gotówka dla Lily. Kobieta nie tknęła ani grosza i wszystkie pieniądze odkładała na przyszłość swojej córki.
Jego wizyta wszystko skomplikowała. Joey zrozumiała, że on, milioner może wraz z rodzicami zapewnić dziecku wszystko mając pieniądze. Bała się, że straci Lily.
Ostatniego czasu kręcili się koło niej David i Nick na zmianę. Postanowiła, że poprosi Nicka, aby udawali narzeczonych. To miało dać do myślenia Davidowi, żeby odpuścił. Nick podszedł do tematu profesjonalnie i zachowywał się jak prawdziwy narzeczony. Przyniósł kilka rzeczy do jej domu, które świadczyłyby o tym, że jest tam stałym bywalcem.
Z czasem wyszło na jaw, że Nick jest synem Dominika Masona, który to wykupił jej lokal, by wybudować na całym placu market. Dziewczyna nie mogła się z tym pogodzić. Ale Nick podszedł do sprawy racjonalnie. Postanowił zawrzeć z nią umowę, miał udawać narzeczonego w zamian za to, że ona bez problemu wyprowadzi się z salonu. Jednak postanowił, że znajdzie dla niej inny lokal, by dalej mogła prowadzić biznes.

Polecam ;-)

Ocena: 9/10

• Harlequin
  • 2016
  • Mortimer Carole
  • Dno i wodorosty (max 3 gwiazdki)
  • Harlequin Romans
  • Chłop jak dąb!!!
  • Przeczytane w 2017

Dodaj cytat z książki Po nitce do kłębka