Okładka książki 183 nowe przepisy siostry Anastazji

przepisy, obiad, ciasta
typ
papier
Weronika
7,27 (26 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Chcesz przygotować pyszny obiad? Nie masz pomysłu, jakie upiec ciasto? Przepisy Siostry Anastazji pomogą ci nie tylko przyrządzić smaczne dania, ale także atrakcyjnie je podać. Książka zawiera gotowe zestawy obiadowe na każdą okazję. Ciekawie skomponowane przystawki, sałatki, zupy, dania mięsne, rybne i warzywne zaspokoją nawet najwybredniejszych smakoszy. A co na deser? Kawowe delicje, rajska sza...

Chcesz przygotować pyszny obiad?
Nie masz pomysłu, jakie upiec ciasto?
Książka zawiera gotowe zestawy obiadowe na każdą okazję.
A co na deser? Kawowe delicje, rajska szarlotka... a możne inne wyśmienite ciasto?

źródło opisu: Wydawnictwo WAM, 2005

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
benia86 | 2014-01-21

Moja mama lubuje się w eksperymentach kulinarnych, więc w jej biblioteczce pełno jest takich książek, dlatego uznałam, że jedną mogę sobie pożyczyć na "wieczne nieoddanie"- i to była dobra decyzja, bo mój talent kulinarny zdecydowanie wybitny nie jest, ale z tą książką nawet ja daję radę ;). Mamy tu dania obiadowe, desery, sałatki- wszystko, przy czym nie są to dania nudne jak rosół, czy schabowy. Polecam- bo skoro ja coś z tego potrafię upichcić, to każdy sobie z tym poradzi ;)

karolinka | 2011-01-11

Książka zawiera przepisy na dania obiadowe wraz z przystawkami oraz desery. Przy każdym przepisie znajduje się oznaczenie wskazujące na poziom trudności danej potrawy. Niektóre potrawy przedstawione na zdjęciach obok. Kilka już wypróbowałam i nigdy się nie zawiodłam. Polecam!

beata175 | 2012-12-29

Polecam przepisy na ciasta przede wszystkim.

socialparasite | 2014-09-06

Kalendarium literackie
  • David Weber
    62. rocznica
    urodzin
    Życie byłoby znacznie przyjemniejsze, gdyby tak powywieszać wszystkich polityków
  • Stephen R. Covey
    82. rocznica
    urodzin
    Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
  • Wieniedikt Jerofiejew
    76. rocznica
    urodzin
    - O-o-o-o! Niezrównoważenie psychiczne to moje marzenie! - i ośmielę się na szczerość - w marzeniach jestem wariatem! O, nie wiecie, panowie, co to takiego bezsenność marzeń... i stan zapalny marzeń przy bezsenności...
  • Ted Dekker
    52. rocznica
    urodzin
    Trzeba samemu mieć obsesję, żeby rozpoznać ją u drugiego człowieka.
  • Fernando Vallejo
    72. rocznica
    urodzin
    Przestałem być jednym i jesteśmy dwoma: jednym nierozłącznym w dwóch różnych osobach. To jest moja nowa teologia Dwójcy, przeciwstawiona teologii Trójcy: dwie osoby, które potrzebują siebie nawzajem do miłości; przy trzech już zaczyna się orgia
  • Jun'ichi Watanabe
    81. rocznica
    -Chcę być lekarzem.
    Ginko za bardzo się wstydziła,żeby to powiedzieć głośno,gdy się uczyła u Yorikuniego,lecz teraz przyszło jej to bez trudu.
    Po części dlatego,że nabrała odwagi,po części-bo czasy się zmieniły na tyle,że kobieta mogła mieć ambicje,nie narażając się na pogardę.
  • Szymon Szymonowic
    456. rocznica
  • Emma Donoghue
    45. rocznica
    urodzin
    Jak o czymś myślimy, nadajemy temu moc
  • Natalka Babina
    48. rocznica
    urodzin
    Ludzie rodzą się nie po to, żeby im było dobrze. W najlepszym wypadku przychodzą na ten świat po to, żeby dobrze było komu innemu.
  • Anatol Stern
    115. rocznica
  • Jerzy Kukuczka
    25. rocznica
    śmierci
    Widziałem w górach ludzi, którzy nigdy nie chodzą do kościoła. A tam się modlili.

Znajdź nas na Facebooku