Lubimyczytać.pl to:

przepisy, obiad, ciasta
typ
papier
Weronika
7.32 (25 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Chcesz przygotować pyszny obiad? Nie masz pomysłu, jakie upiec ciasto? Przepisy Siostry Anastazji pomogą ci nie tylko przyrządzić smaczne dania, ale także atrakcyjnie je podać. Książka zawiera gotowe zestawy obiadowe na każdą okazję. Ciekawie skomponowane przystawki, sałatki, zupy, dania mięsne, rybne i warzywne zaspokoją nawet najwybredniejszych smakoszy. A co na deser? Kawowe delicje, rajska sza...

Chcesz przygotować pyszny obiad?
Nie masz pomysłu, jakie upiec ciasto?
Książka zawiera gotowe zestawy obiadowe na każdą okazję.
A co na deser? Kawowe delicje, rajska szarlotka... a możne inne wyśmienite ciasto?

źródło opisu: Wydawnictwo WAM, 2005

źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=36515

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
benia86 | 2014-01-21

Moja mama lubuje się w eksperymentach kulinarnych, więc w jej biblioteczce pełno jest takich książek, dlatego uznałam, że jedną mogę sobie pożyczyć na "wieczne nieoddanie"- i to była dobra decyzja, bo mój talent kulinarny zdecydowanie wybitny nie jest, ale z tą książką nawet ja daję radę ;). Mamy tu dania obiadowe, desery, sałatki- wszystko, przy czym nie są to dania nudne jak rosół, czy schabowy. Polecam- bo skoro ja coś z tego potrafię upichcić, to każdy sobie z tym poradzi ;)

karolinka | 2011-01-11

Książka zawiera przepisy na dania obiadowe wraz z przystawkami oraz desery. Przy każdym przepisie znajduje się oznaczenie wskazujące na poziom trudności danej potrawy. Niektóre potrawy przedstawione na zdjęciach obok. Kilka już wypróbowałam i nigdy się nie zawiodłam. Polecam!

beata175 | 2012-12-29

Polecam przepisy na ciasta przede wszystkim.

Magda | 2013-11-20

71. rocznica
  • Wiktor Suworow
    67. rocznica
    urodzin
    Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. a taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.
  • Mary Hoffman
    69. rocznica
  • Arto Paasilinna
    72. rocznica
    Umrzeć zawsze się zdąży.
  • Simon Beckett
    46. rocznica
    urodzin
    Nie ma drugich szans, są tylko inne. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, życie zawsze będzie inne niż wtedy, gdybyś podjął inną.
  • Elina Hirvonen
    39. rocznica
    urodzin
    Nigdy nie umiałam jej sobie wyobrazić. Miłości, która jest tak niepodważalna, że mogę być zapłakana i rozbita, a mimo to pewna, że ktoś będzie mnie trzymał i chciał, bym następnego dnia obudziła się przy nim.
  • Hanna Januszewska
    109. rocznica
  • Merete Lien
    62. rocznica
  • Peter S. Beagle
    75. rocznica
    urodzin
    Ten wybierać drogę musi, komu wszelki szlak odcięło. Utracone wiecznie kusi, co minęło to minęło.
  • Julie Powell
    41. rocznica
    urodzin
    Julia nauczyła mnie, jak znaleźć własną drogę. Nie jest tak, jak sądziłam. Sądziłam, że chodzi o... nie wiem, o pewność siebie, silną wolę albo szczęśćie. To też warto mieć, bez wątpienia, ale jest coś innego, coś, z czego biorą się wspomniane wyżej rzeczy. To radość.
  • Adolf Hitler
    125. rocznica
    urodzin
    Walczyć mogę tylko o coś, co miłuję, miłuję tylko to, co szanuję, szanuję tylko to, co rozumiem.
  • Jan Dobraczyński
    104. rocznica
  • Bram Stoker
    102. rocznica
    śmierci
    Kocham szarość, mrok i ciemność nocy, lubię być sam, a za najodpowiedniejsze towarzystwo uznaję własne myśli.

Znajdź nas na Facebooku