Okładka książki 183 nowe przepisy siostry Anastazji

przepisy, obiad, ciasta
typ
papier
Weronika
7,27 (26 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Chcesz przygotować pyszny obiad? Nie masz pomysłu, jakie upiec ciasto? Przepisy Siostry Anastazji pomogą ci nie tylko przyrządzić smaczne dania, ale także atrakcyjnie je podać. Książka zawiera gotowe zestawy obiadowe na każdą okazję. Ciekawie skomponowane przystawki, sałatki, zupy, dania mięsne, rybne i warzywne zaspokoją nawet najwybredniejszych smakoszy. A co na deser? Kawowe delicje, rajska sza...

Chcesz przygotować pyszny obiad?
Nie masz pomysłu, jakie upiec ciasto?
Książka zawiera gotowe zestawy obiadowe na każdą okazję.
A co na deser? Kawowe delicje, rajska szarlotka... a możne inne wyśmienite ciasto?

źródło opisu: Wydawnictwo WAM, 2005

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
benia86 | 2014-01-21

Moja mama lubuje się w eksperymentach kulinarnych, więc w jej biblioteczce pełno jest takich książek, dlatego uznałam, że jedną mogę sobie pożyczyć na "wieczne nieoddanie"- i to była dobra decyzja, bo mój talent kulinarny zdecydowanie wybitny nie jest, ale z tą książką nawet ja daję radę ;). Mamy tu dania obiadowe, desery, sałatki- wszystko, przy czym nie są to dania nudne jak rosół, czy schabowy. Polecam- bo skoro ja coś z tego potrafię upichcić, to każdy sobie z tym poradzi ;)

karolinka | 2011-01-11

Książka zawiera przepisy na dania obiadowe wraz z przystawkami oraz desery. Przy każdym przepisie znajduje się oznaczenie wskazujące na poziom trudności danej potrawy. Niektóre potrawy przedstawione na zdjęciach obok. Kilka już wypróbowałam i nigdy się nie zawiodłam. Polecam!

beata175 | 2012-12-29

Polecam przepisy na ciasta przede wszystkim.

socialparasite | 2014-09-06

62. rocznica
  • Jan Nowak-Jeziorański
    100. rocznica
    urodzin
    Włócząc się natknęliśmy się na ruiny wspaniałego rokokowego pałacyku. Pod nogami walały się porozrzucane w dramatycznych pozach resztki porozbijanych rzeźb, główek aniołków, pozostałości wspaniałych ornamentacji i stiuków, kawałki złoconych ram i kosztownych boazerii. Nagle chwytam samego siebie na... pokaż więcej
  • Joanna Jodełka
    41. rocznica
    urodzin
    Popękanej duszy nie zalepi się pozorami, nie udekoruje gadżetami jak choinki, żeby była kolorowa kolorami, żeby świeciła światełkami, żeby nie było widać, jak powoli zdycha w przyjemnej atmosferze.
  • Graham Greene
    110. rocznica
    urodzin
    Po raz pierwszy uświadomił sobie ból, nieunikniony we wszystkich stosunkach między ludźmi – ból, który się cierpi, i ból, który się zadaje. Jacy jesteśmy głupi, że się boimy samotności.
  • Marc Spitz
    45. rocznica
  • John Ronald Reuel Tolkien
    41. rocznica
    śmierci
    Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.
  • Józef Wolski
    6. rocznica
  • Tom Clancy
    1. rocznica
    śmierci
    Mądry człowiek zna swoje miejsce. A odważny wykorzystuje nadarzające się okazje.
  • Marek Edelman
    5. rocznica
    śmierci
    Bo obojętność w pewnym momencie jest tym samym co morderstwo, zabójstwo. Jak się przyglądasz złu i odwracasz głowę albo nie pomagasz, kiedy możesz pomóc, to stajesz się współodpowiedzialny. Bo twoje odwrócenie głowy pomaga tym, którzy dopuszczają się zła.

Znajdź nas na Facebooku