183 nowe przepisy siostry Anastazji

Okładka książki 183 nowe przepisy siostry Anastazji Anastazja Pustelnik FDC
Okładka książki 183 nowe przepisy siostry Anastazji
Anastazja Pustelnik FDC Wydawnictwo: WAM Seria: Kuchnia siostry Anastazji kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Kuchnia siostry Anastazji
WAM
2005-10-01
2005-10-01
przepisy obiad ciasta

Ciekawe przepisy i te tradycyjne i bardziej nowoczesne. Pogrupowane w praktyczny sposób, według poszczególnych okazji, jak np. Wigilia, Boże Narodzenie, uroczystości rodzinne, Wielkanoc. Do tego apetycznie wyglądające potrawy na fotografiach. Chce się przygotowywać. Siostra Anastazja jak zwykle niezawodna :-)

„183 nowe przepisy siostry Anastazji” to kolejna znakomita książka kucharska, w której znajdziecie mnóstwo wspaniałych, napisanych w jasny i przejrzysty sposób przepisów. To właśnie w tej książce okryłam świetny przepis na krokiety z pieczarkami i żółtym serem, które to stały się absolutnym hitem na rodzinnych spotkaniach, moja rodzinka wprost za nimi przepada i od tamtej chwili nie mogę przeforsować krokietów z innym nadzieniem ;) Poza obiadowymi potrawami znajdziecie tu również przepisy na surówki, ciasta, ciasteczka i wspaniałe torty. Wypróbowałam wiele przepisów z tej książki i nigdy się nie zawiodłam. Serdecznie polecam i życzę smacznego.

Moja mama lubuje się w eksperymentach kulinarnych, więc w jej biblioteczce pełno jest takich książek, dlatego uznałam, że jedną mogę sobie pożyczyć na "wieczne nieoddanie"- i to była dobra decyzja, bo mój talent kulinarny zdecydowanie wybitny nie jest, ale z tą książką nawet ja daję radę ;). Mamy tu dania obiadowe, desery, sałatki- wszystko, przy czym nie są to dania nudne jak rosół, czy schabowy. Polecam- bo skoro ja coś z tego potrafię upichcić, to każdy sobie z tym poradzi ;)

Polecam przepisy na ciasta przede wszystkim.

Polecam przepisy na ciasta przede wszystkim.

Książka zawiera przepisy na dania obiadowe wraz z przystawkami oraz desery. Przy każdym przepisie znajduje się oznaczenie wskazujące na poziom trudności danej potrawy. Niektóre potrawy przedstawione na zdjęciach obok. Kilka już wypróbowałam i nigdy się nie zawiodłam. Polecam!

Świetna książka kucharska. Potrawy pięknie pokazane na zdjęciach. Wszystko dokładnie opisane krok po kroku. Polecam każdemu kto lubi gotować :)

Rewelacyjne przepisy na proste potrawy. Dużo ciekawych i "swojskich" dań wzbogaconych o nowoczesność.
Wypróbowałam.
Polecam.

Wypróbowałam.
Polecam.

Kolejna świetna książka kucharska siostry Anastazji, którą polecam każdemu - zarówno kulinarnym nowicjuszom, jak i fanom gotowania i pieczenia.

Szkoda, że nie ma zdjęć - które jakby nie patrzeć, ułatwiają (i zachęcają) do gotowania ;)

Ciasta siostry Anastazji to prawdziwe mistrzostwo! ♥

Ciasta siostry Anastazji to prawdziwe mistrzostwo! ♥