183 nowe przepisy siostry Anastazji

Wydawnictwo: WAM
7,27 (30 ocen i 5 opinii)
83-7318-620-4
przepisy, obiad, ciasta
Weronika

Chcesz przygotować pyszny obiad? Nie masz pomysłu, jakie upiec ciasto? Przepisy Siostry Anastazji pomogą ci nie tylko przyrządzić smaczne dania, ale także atrakcyjnie je podać. Książka zawiera gotowe zestawy obiadowe na każdą okazję. Ciekawie skomponowane przystawki, sałatki, zupy, dania mięsne, rybne i warzywne zaspokoją nawet najwybredniejszych smakoszy. A co na deser? Kawowe delicje, rajska...

Chcesz przygotować pyszny obiad?
Nie masz pomysłu, jakie upiec ciasto?
Książka zawiera gotowe zestawy obiadowe na każdą okazję.
A co na deser? Kawowe delicje, rajska szarlotka... a możne inne wyśmienite ciasto?

źródło opisu: Wydawnictwo WAM, 2005

Mogą Ciebie również zainteresować

• Blisko ziemi, blisko nieba. Ksiądz Jan Twardowski we wspomnieniach
  • Mściciel
  • Złe psy. W imię zasad
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • Krew na śniegu

7,67 (15 ocen i opinii)
Złe psy. W imię zasad
Patryk Vega

7,38 (182 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

Włoska symfonia
Agnieszka Walczak-Chojecka

8 (3 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
_Agnieszka_ | 2014-12-18
Przeczytana: 18 grudnia 2014

„183 nowe przepisy siostry Anastazji” to kolejna znakomita książka kucharska, w której znajdziecie mnóstwo wspaniałych, napisanych w jasny i przejrzysty sposób przepisów. To właśnie w tej książce okryłam świetny przepis na krokiety z pieczarkami i żółtym serem, które to stały się absolutnym hitem na rodzinnych spotkaniach, moja rodzinka wprost za nimi przepada i od tamtej chwili nie mogę przeforsować krokietów z innym nadzieniem ;) Poza obiadowymi potrawami znajdziecie tu również przepisy na surówki, ciasta, ciasteczka i wspaniałe torty. Wypróbowałam wiele przepisów z tej książki i nigdy się nie zawiodłam. Serdecznie polecam i życzę smacznego.

Pinacolada | 2015-02-05

Świetna książka kucharska. Potrawy pięknie pokazane na zdjęciach. Wszystko dokładnie opisane krok po kroku. Polecam każdemu kto lubi gotować :)

benia86 | 2014-01-21
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, Ulubione

Moja mama lubuje się w eksperymentach kulinarnych, więc w jej biblioteczce pełno jest takich książek, dlatego uznałam, że jedną mogę sobie pożyczyć na "wieczne nieoddanie"- i to była dobra decyzja, bo mój talent kulinarny zdecydowanie wybitny nie jest, ale z tą książką nawet ja daję radę ;). Mamy tu dania obiadowe, desery, sałatki- wszystko, przy czym nie są to dania nudne jak rosół, czy schabowy. Polecam- bo skoro ja coś z tego potrafię upichcić, to każdy sobie z tym poradzi ;)

karolinka | 2011-01-11

Książka zawiera przepisy na dania obiadowe wraz z przystawkami oraz desery. Przy każdym przepisie znajduje się oznaczenie wskazujące na poziom trudności danej potrawy. Niektóre potrawy przedstawione na zdjęciach obok. Kilka już wypróbowałam i nigdy się nie zawiodłam. Polecam!

beata175 | 2012-12-29

Polecam przepisy na ciasta przede wszystkim.

Justyna | 2015-06-02
Na półkach: 2015, Przeczytane