Legalny doping emocjonalny

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Już po lekturze pierwszych kilku rozdziałów możesz zauważyć nową, potężną dawkę możliwości, których dotąd nie widziałeś. W każdym rozdziale znajdziesz prawdziwe historie oraz strategie skutecznego działania, które możesz wprowadzać w życie natychmiast!

footprints | 2011-08-08
Na półkach: Przeczytane, Psychologia
Przeczytana: 2009 rok

Nic nowego. Książka zakupiona na jednym ze spotkań z M.Szubą. Spotkanie przereklamowane. Ponad 300 osób na sali, więc rzeczywiście można się "odprężyć i zrelaksować" oraz naładować energią. Niby fajnie, ale nie do końca. Pan Szuba trochę szpanuje swoją wiedzą i ta książka jest tego najlepszym przykładem. Nie polecam. Osoby, które chociaż trochę interesują się psychologią nie znajdą tutaj nic odkrywczego. Niestety.

Daniel | 2015-01-08
Przeczytana: 07 grudnia 2012

Książka pełna energii, swobodnego stylu pisania i humoru, a co ważne praktycznych i skutecznych wskazówek radzenia sobie z wyzwaniami.

Niemniej byłem kiedyś na jego szkoleniu i przyznam, że książka powtarza doświadczenia ze szkolenia.

W książce Szuba przedstawia coachingowy punkt widzenia zakładając, że wszystkie odpowiedzi są w głowie czytelnika. On sam daje narzędzia w postaci ćwiczeń, które pozwolą Ci te odpowiedzi z głowy wydobyć.

Obszerniejszy opis na: http://danielkotowski.pl/doping-emocjonalny-na-legalu/

Tomasz | 2013-02-11
Na półkach: Przeczytane, Psychologia
Przeczytana: 26 grudnia 2012

Jedna z tych książek, która ma ładny tytuł i okładkę, ciekawy design i reklamę, ale do środka nie warto zaglądać. Mimo wszystko nie ma w niej kłamstw, a przynajmniej ja nie zauważam dlatego najgorszej oceny nie dam.

Katrin | 2015-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2015