Konrad i Paul. Big Dick

Tłumaczenie: Przemysław Wnuk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Konrad i Paul". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Abiekt.pl
Konrad und Paul. Big Dick
978-83-926968-0-3
konrad, paul, komiks, humor, LGBT, homoseksualizm
komiksy

Konrad i Paul pojawili się po raz pierwszy w 1990 roku w czasopiśmie "Magnus", są razem już od ponad 15 lat, a kroniki ich gejowskiego dnia codziennego zapełniły już niejedną książkę. Oto zbiór najwcześniejszych odcinków. Komiks Konrad i Paul jest pierwszym na polskim rynku wydawniczym komiksem gejowskim, czy jak nazywa go Autor "pedalskim". Komiks tego rodzaju w Polsce nigdy nie był brany...

Komiks Konrad i Paul jest pierwszym na polskim rynku wydawniczym komiksem gejowskim, czy jak nazywa go Autor "pedalskim". Komiks tego rodzaju w Polsce nigdy nie był brany pod uwagę przez wydawnictwa - co dziwi biorąc pod uwagę olbrzymią popularność takich wydawnictw na Zachodzie, a jednocześnie jest zrozumiałe patrząc na otaczającą nas rzeczywistość. W naszym - debiutującym - wydawnictwie chcielibyśmy publikować właśnie literaturę, która - z różnych przyczyn - jest w Polsce nieobecna.

źródło opisu: Wydawnictwo Abiekt.pl, 2008

źródło okładki: http://www.abiekt.pl/ksiazki/konrad-i-paul-big-dick

lajt | 2014-06-13

Cóż można powiedzieć.., śmieszna para, a sceny z życia wzięte, kto potrafi zachować dystans, ten się uśmiechnie. Prosta kreska.

RSaligia | 2016-09-30
Przeczytana: 30 września 2016