Operacja "Gemini"

Tłumaczenie: Karolina Bober
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Aleks Rider". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Point Blanc

Książka Anthony'ego Horowitz autora powieści takich jak: "Krucze Wrota", "Zmierzch świata", "Mroczn gwiazda". Książka z cyklu o Alexsie Raiderze; 14-letnim szpiegu. Poprzednia część: "Misja Błyskawica" Następna część: "Misja Skeleton Key" T. 2 cyklu z Aleksem Riderem, t. 1 pt.: Misja "Błyskawica". Alex Rider -14-letni szpieg zwerbowany przez brytyjski wywiad - ma nową misję: śledztwo w...

Książka z cyklu o Alexsie Raiderze; 14-letnim szpiegu.
Poprzednia część: "Misja Błyskawica"
Następna część: "Misja Skeleton Key"
T. 2 cyklu z Aleksem Riderem, t. 1 pt.: Misja "Błyskawica".

Alex Rider -14-letni szpieg zwerbowany przez brytyjski wywiad - ma nową misję: śledztwo w sprawie tajemniczych śmiertelnych wypadków dwóch najpotężniejszych ludzi na świecie. Ich synowie uczą się w Point Blanc - elitarnej szkole dla trudnych i bogatych dzieciaków, położonej wśród niedostępnych Alp.
Wyposażony w fałszywą tożsamość i nową kolekcję szpiegowskich gadżetów Alex musi odkryć, co naprawdę się tam dzieje. Ale czy zdąży ujawnić światu przerażający sekret Point Blanc?

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/operacja-gemini/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/operacja-gemini/

W porównaniu do "Misja Błyskawica" ten tom był wg. mnie lepszy. Trzymał bardziej w napięciu i momentami czułam dreszczyk emocji i strachu na plecach ;)
Przyjemna i szybka do czytania :D

hollidayss | 2014-09-24

Niesamowita, wartka akcja! Nie da się oderwać od tej książki!

Patt | 2016-06-12
Przeczytana: 28 maja 2016