Niezbędnik sarmaty

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Vivat Sarmacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Fundacja Świętego Benedykta
978-83-88481-52-9
sarmaci, śpiewnik, historia, poezja
historia
Isiliel

Książka niezwykłej urody. Jacek Kowalski, z przekonań Sarmata, z profesji historyk sztuki z zamiłowania pieśniarz i poeta, za pomocą słowa, obrazów, architektury i muzyki zachęca do poznania i pokochania esencji naszej polskiej kultury, czyli Sarmacji – jakże często pogardzanej, a jeszcze częściej zupełnie zapomnianej. Do książki dołączona jest płyta z muzyką sarmacką w wykonaniu Jacka...

Do książki dołączona jest płyta z muzyką sarmacką w wykonaniu Jacka Kowalskiego.

źródło opisu: http://sanctus.com.pl

źródło okładki: http://sanctus.com.pl