Wiedźmin. Gra komputerowa. Bestiariusz

Wydawnictwo: cdp.pl
Wiedźmin, RPG, bestiariusz
albumy
Oceansoul

Album z Edycji Kolekcjonerskiej gry komputerowej Wiedźmin, opartej na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Prezentuje kulisy tworzenia potworów wraz z opisami poszczególnych bestii.

Adrian Jeżak | 2014-09-09
Przeczytana: 09 września 2014

Chociaż szczerze mówiąc nadal męczę codzień czytaną potrochu Pierwszą część wiedźmina to uznaje bestiariusz z gry jako nieodzowny dodatek dla ludzi pragnących dokładnie poznać to z czym mierzył się w swoich przygodach Geralt z Rivii.
Nie jest to Książka która zapewni wam wspaniałą lekturę i przygodę albo chociażby radość z czytania.
Nie muszę chyba oznajmiać, że zawiera ona opisy, a także rysunki potworów dokładnie uzmysławiając nam wygląd i naturę tych nadnaturalnych pradawnych słowiańskich stworzeń.
Jest to raczej ciekawostka dla fanów albo duża pomoc dla graczy pasjonujących się grą.
Osobiście jestem obojętny wobec tego dzieła, pomocne ale nie zachwyca. Dlatego daję 5/10

surykatek86 Mazur | 2018-05-06
Przeczytana: 06 maja 2018

Ciekawy bestiariusz niestety mały i brakuje dokładnego opisania wszystkich bestii. Dla fanów .

Karol Kruk | 2017-01-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Inne