poezja
Luis

Tomik poezji wokalisty zespołu Variete. Wiersze: Cmentarze, Stój na straży, Ustaw reflektory w przód, Nie będzie inaczej, Drobny piach, Klaszcząc w dłonie, Znaki 11.30, Jak srebro, Wagi, Nie ma zwycięzcy, Bydgoszcz, Ruch, Pociągi na wietrze, Dalej, Dies irae, Lecą anioły, Żydowska piosenka, Cygańska muzyka, Jestem spragniony, Szpulki, Gdy przynisą cud, Ziarno, Gwiazdozbiór wszy, Który...

Tomik poezji wokalisty zespołu Variete.

Wiersze:
Gwiazdozbiór wszy, Który to już śnieg, Srebrny nóż, Pere Lachaise, Ziemia i wiara, Na marne, Tego, Krzyż,
Klatka po klatce, Obok wystawy cudów świata, ***(Chwila rozpalona), Morderca, Domino, Piąta pięć, Mogę zginąć,
Pęknie dzwon, Panowie z miast, Nic się nie liczy, Zielonookie Radio "Romans", Prześwietlony

źródło opisu: opracowanie własne

źródło okładki: www.kazmierczak.serpent.pl