Seimaden t. 4

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seimaden". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Seimaden
83-89893-52-5
manga
komiksy
Oceansoul

Nasi bohaterowie spotykają się w mrocznym zamku hrabiego Berk. Niektórzy z nich zostaną tam na zawsze. Rodrick odkrywa, że jest manipulowany. Czy będzie w stanie się z tym pogodzić? I czy Hilda pozna wreszcie prawdziwe oblicze Lauresa? Jaki będzie los Władcy Demonów, uwięzionego przez szlonego hrabiego? Tymczasem zamek ogarnięty czarem Tetiusa podlega upiornym przemianom. Hrabia Berk i jego słudzy powoli zmieniają się w potwory.

źródło opisu: komiks.gildia.pl

źródło okładki: wydawca

Shariana | 2015-08-29
Przeczytana: 28 sierpnia 2015

Komiksowi wybaczy się więcej. Zwłaszcza, jeśli jest pozycją tak starą i tak zasłużoną w swoim obszarze. Nie wyobrażam sobie, bym była tak pełna zrozumienia dla książki; niektóre zachowania bohaterów (albo większość?) są tak sztampowe, że aż miło się to czyta. Znacie odczucia towarzyszące obserwowaniu bawiących się dzieci? Niby głupawe, a i tak budzi uśmiech. To jest właśnie to.

Albo to kreska mnie tak urzekła. O tak, dla kreski warto znieść wszystko.

Katarzyna | 2016-12-03
Na półkach: Komiksy, Przeczytane, Posiadam