Seimaden t. 1

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seimaden". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Seimaden
83-89893-49-5
manga
komiksy
Oceansoul

Hilda utraciła pamięć i pracuje jako tancerka w tawernie. Opiekuje się nią tajemniczy Laures. Co kryje w sobie przeszłość Hildy i kim jest jej wybawca? Klucz do tajemnicy posiada "ostatni z Azelów", który właśnie wkracza na scenę wydarzeń.

źródło opisu: komiks.gildia.pl

źródło okładki: wydawca

Dodi | 2012-08-21
Na półkach: Przeczytane, Manga
Przeczytana: 21 sierpnia 2012

Kolejna manga, którą pochłonęłam w jednej chwili! :D
Bardzo wciągająca fabuła, przyciągające wzrok rysunki.
Chętnie sięgnę po kolejne tomy. Polecam!

Shariana | 2014-10-08
Na półkach: Przeczytane, Komiks
Przeczytana: 07 października 2014

Tak po prostu...

Cóż, manga jest "starej daty" - widać to zarówno po kresce, jak i po schemacie z czasów, gdy idealni herosi byli jeszcze oficjalnie w cenie. Szczerze mówiąc, nazwałabym ten tytuł zwyczajnie "klasycznym" (bardziej dosadnie "sztampowym"), ale ta schematyczność bawiła mnie do tego stopnia, że poczynania bohaterów wywoływały chichot, a nie zgrzytanie zębów.

Jedyne, co faktycznie drażniło, to DREWNIANE (dosłownie) dialogi. Tłumacz kompletnie sobie z tym nie poradził. Nie przypominało to nawet tłumaczenia zrobionego na kolanie, raczej kompletną amatorszczyznę...

Podsumowując, tytuł bezsenności nie wywołał. Ale bólu głowy też nie.

Katarzyna | 2016-12-03
Na półkach: Komiksy, Przeczytane, Posiadam

Pierwsza seria którą zebrałam w całości. Jednak patrząc po latach zaczynam dostrzegać jak wiele wad miał ten tytuł. Największym jest kreska. Często pojawiają się błędy anatomiczne, zwłaszcza w długości rąk i ramion. Fabuła ma swoje ciekawe momenty i zwroty ale tak naprawdę jest to cały czas ten sam trójkąt miłosny i nieszczęśliwa miłość wałkowane wciąż i wciąż. Ale za to przywiązałam się do paru postaci a to dla mnie duży plus. Ogólnie jeśli szukacie romansu w realiach fantasy mogę polecić.

Ensui-Szyszka | 2013-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2013

Zapowiada się ciekawa historia fantasy, prosta i niewymagająca dużo myślenia. Starsza kreska wprowadza swój niepowtarzalny klimat.

propanibutan | 2016-02-13
Aedenwinn | 2015-11-21