Brzoskwinia t. 13

Wydawnictwo: Egmont Polska
ピーチガール Pīchi Gāru
komiksy
Oceansoul

Zbliża się koniec roku i wakacje. Sae wpada w ogromne tarapaty, przez które może nie zaliczyć roku. Ryo, starszy brat Kairiego, załatwił jej pracę modelki i zgarnia dla siebie zarobione przez nią pieniądze. Sae jest w nim po uszy zakochana, niczemu się nie sprzeciwia, wierzy w każde jego słowo i zaciekle go broni. Nie ma pojęcia, że Ryo ją okłamuje i planuje wykorzystywać w całkiem niedwuznaczny sposób... Momo i Kairi są zbulwersowani tym, co wyprawia Sae, mają złe przeczucia i bezskutecznie, kilkakrotnie próbują ją ostrzec.

źródło opisu: Egmont, 2008

źródło okładki: http://www.egmont.pl