Brzoskwinia t. 9

Wydawnictwo: Egmont Polska
ピーチガール Pīchi Gāru
komiksy
Oceansoul

Kolejny album mangowy o nastolatce Momo, która ma ciągłe kłopoty sercowe. Zaczął się drugi rok nauki w liceum. Dzięki Kairiemu Momo wyszła z depresji po zawodzie miłosnym - jak się wydaje, chłopak, którego kochała, na dobre zaczął chodzić z inną. Sama Momo ze zdziwieniem spostrzega, że coraz bardziej lubi Kairiego... Ale wielka przeciwniczka Momo - Sae, tylko czyha, aby wyrządzić dziewczynie kolejną krzywdę.

źródło opisu: Egmont, 2007

źródło okładki: www.egmont.pl