100 naboi: Farbowany detektyw, cz. 1

838969820X
100 naboi, Azzarello, Risso, komiks
komiksy
Kamilos

Z teczką sprawa, to nie zabawa. Teczkę już masz, ale nie twarz. Prywatny detektyw, Milo Garret, zwykle wywołuje bójki i je wygrywa. A jednak przegrał starcie z szybą samochodową. Po założeniu kilku szwów, niejaki Agent Graves przynosi mu coś, co go postawi na nogi: 100 nienamierzalnych naboi i pistolet oraz dowody świadczące o spreparowaniu wypadku samochodowego. Był to zgrabny pakunek, zbyt...

Z teczką sprawa, to nie zabawa. Teczkę już masz, ale nie twarz.

Prywatny detektyw, Milo Garret, zwykle wywołuje bójki i je wygrywa. A jednak przegrał starcie z szybą samochodową. Po założeniu kilku szwów, niejaki Agent Graves przynosi mu coś, co go postawi na nogi: 100 nienamierzalnych naboi i pistolet oraz dowody świadczące o spreparowaniu wypadku samochodowego. Był to zgrabny pakunek, zbyt zgrabny dla Milo. Może i ma rozwalony nos, ale i tak wyczuje, że coś tu śmierdzi. I im dłużej węszy, tym smród jest wyraźniejszy.

Ale nawet tak dobry detektyw jak Milo nie potrafi sobie wyobrazić do jak dużego rynsztoka wlazł - lub jak bliski jest jego upadek.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/100_naboi/8

Virus88 | 2016-04-16