Innowacyjne usługi banku + CD

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Pierwsze w Polsce opracowanie przedstawiające obszerne spektrum innowacyjnych usług finansowych oferowanych przez banki. zostały one sklasyfikowane w zależności od: typu klientówklienci indywidualni, instytucjonalni, z grupy MSP, jednostki samorządu terytorialnego, wybranych rynków rynek instrumentów pochodnych, ubezpieczeń, nowych form i kanałów świadczenia. Omawiając różne typy usług, Autorzy wskazują na korzystne i niekorzystne dla obydwu stron (banku i klienta) zjawiska towarzyszące transakcjom. Po każdym rozdziale zamieszczone zostały pytania kontrolne. Na dołączonej płycie CD: zbiór przydatnych aktów prawnych w formacie PDF, -16 testów do samodzielnego rozwiązania, propozycje zadań ze wskazówkami dotyczącymi rozwiązywania, -zbiór linków do ciekawych miejsc i przydatnych narzędzi w Internecie. Książka została napisana przede wszystkim z myślą o: studentach uczelni i wyższych szkół ekonomicznych (magisterskich i licencjackich), w szczególności na kierunkach finansowych, słuchaczach studiów podyplomowych na kierunkach ekonomicznych, zwłaszcza o profilu bankowość i finanse, studentach wyższych szkół technicznych (politechnik) i uniwersyteckich, studiujących na kierunku azarządzanie i informatyka’‘, aekonomia’‘, wykładowcach i osobach prowadzących ćwiczenia z zakresu bankowości, rynku finansowego, częściowo z zakresu finansów przedsiębiorstw i instytucji samorządowych, pracownikach instytucji pośrednictwa finansowego (bank, SKOK, niebankowy pośrednik kredytowy, towarzystwo finansowe, broker rynku ubezpieczeniowo-bankowego), zwłaszcza pełniących funkcje opiekunów (doradców) klientów, przedsiębiorcach, menedżerach finansowych w przedsiębiorstwach i jednostkach samorządu terytorialnego.