Konrad

Wydawnictwo: Mag
Konrad
fantasy, fantastyka, warhammer
wywiu

Dom Konrada został zniszczony, jego ukochana została zabita przez wysłanników Chaosu. Jedyne, co mu pozostało, to wyruszyć w świat w poszukiwaniu zemsty i prawdy o swoim pochodzeniu oraz przeznaczeniu. Tropem chłopca wyrusza tajemniczy rycerz, dosiadający demonicznego rumaka, a na jego drodze stają przeciwnicy, zarówno z tego świata, jak i najgłębszych otchłani Chaosu...

źródło opisu: MAG, 1998

psychoboy | 2016-05-12

Przeczytałem tą książkę ze względu na to że główny bohater jest moim imiennikiem i zdziwiłem się trochę że to powieść na podstawie warhammera, ale powieść bardzo mi się spodobała, zgłaszcza to że bohater walczył z potworami i było ich w tej historii bardzo dużo. Gdy skończyłem czytać tą część od razu sięgnełem po następną.

Sotha | 2014-07-27

Książka niesamowicie prosto napisana. Ale przygody Konrada znośne, w sumie bardzo przypominają stereotypowe sesje, bo główny bohater od zera do bohatera podróżuje po świecie, walczy z potworami i poznaje Imperium od chyba każdej podstawowej strony. Polecam jako lekką lekturkę, czyta się tak szybko, że dla wprawionych czytaczy taki tomik starczy na jeden dzień.

Konrad | 2011-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2011

Przyjemna lektura, szybko się czyta. Nie należy jednak do najlepszej jakości książek o warhammerze, więc weterani Młotka mogą być zawiedzeni jej prostotą. Polecam raczej tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z Warhammerem.

-SaH- | 2012-07-23

Książka raczej już teraz ciężka do dostania. Ciekawa, ze względu na "stare" podejście do uniwesrum. Niestety, w swej koncepcji dość prosta.
Warta polecenia dla "starszych" graczy, którzy chcą przypomnieć sobie dawne czasy.

gorm | 2018-04-30
Przeczytana: 25 kwietnia 2018