Zabójcy w Afryce. Prawda o czatujących dzikich zwierzętach i myśliwych wypisujących o nich niestworzone historie

Tłumaczenie: Paweł Cłapak
Seria: Obieżyświat
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
KIllers in Africa. The Truth About Animals Lying in Wait, and Hunters Lying in Print
Dorota_1988

Ta gawędziarska książka bardzo plastycznie przybliża nam czasy, kiedy Afryka była rajem dla myśliwych. Otwiera przed czytelnikami skarbnicę wiedzy o obyczajach dzikich afrykańskich zwierząt. Przekonuje, że polowanie na lwa, słonia, a nawet pawiana jest rozgrywką, w której sam sztucer nie zapewnia człowiekowi przewagi. Fascynująca i pouczająca lektura - także dla tych, którzy wolą zwierzęta żywe niż martwe.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Bardzo dobra książka. Pokazuje polowanie faktycznie takie, jakim jest. Bez koloryzowania ani w jedną, ani w drugą stronę.

Kasia | 2012-09-05
Przeczytana: 05 września 2012

Wiktor Kukawski | 2011-03-05
Przeczytana: listopad 2010

Inne spojrzenie na świat polowań, polecam.

Mirek Wołoszyn | 2016-08-07
Przeczytana: 07 sierpnia 2016