Kurs rysunku i ilustracji

Tłumaczenie: Robert Waliś
Wydawnictwo: KE Liber
The complete guide to drawing & illustration
hobby
Madeleine

Jeśli zawsze chciałeś nauczyć się rysować, to ten poradnik jest przeznaczony właśnie dla ciebie. Potrzebujesz jedynie ołówka, kawałka papieru i fachowych porad, które znajdziesz wewnątrz książki. Nasz kurs ma na celu stopniowo zapoznać cię z podstawami sztuki rysowania i dać ci solidne podstawy, na których zbudujesz własny styl. * Praktyczny kurs odpowiedni zarówno dla początkujących, jak...

* Praktyczny kurs odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i dla osób dysponujących doświadczeniem w rysowaniu
* Zrozumiałe i łatwe do prześledzenia ćwiczenia oraz przykłady
* Opanowywanie sztuki rysowania najpierw prostych obiektów, a następnie wszelkich aspektów naszego otoczenia, również ludzi i zwierząt
* Szkicowanie i obserwacja, materiały i teoria, wskazówki i techniki - wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia oryginalnych dzieł sztuki, komiksów, ilustracji itp.
* Ponad 1000 ilustracji.

źródło opisu: http://www.empik.com/