Vademecum erotomana

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
satyra, vademecum, Polska
satyra
Dorota_1988

Vademecum erotomana to poradnik dla panów o paniach. Co oznacza trzecie spotkanie przy kawie, jakich pytań z pewnością nie zadawać, a jakie nawet trzeba? O żonach i kochankach, o tym jak ukrywać tę ostatnią przed tą pierwszą oraz wiele dowcipnych informacji wprost niezbędnych dla każdego erotomana!

electric_cat | 2012-11-24
Przeczytana: 17 maja 2012

Prześmieszny słowniczek pojęć związanych z relacjami damsko-męskimi. Ubawiłam się przednio ;)

macrac1068 | 2014-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2014

Książka z przymrużeniem oka, coś na kształt humoru "Przekroju" sprzed kilkudziesięciu lat. Szczególnie śmieszne hasła podlegające bezpośrednim relacjom "Pana-Pani", ale pomimo że napisana we wczesnych latach '70, to odnosiłem momentami wrażenie , że trąci myszką nawet na te czasy. Bardziej kojarzyło mi się czytanie niektórych fragmentów do pokolenia naszych dziadków, niż ojców. Pomimo tych subiektywnych odczuć to lekka, humorystyczna lektura np. w czasie podróży.

LordVaderJunior | 2017-04-28
Marek Błachowski | 2016-09-02