83-200-1596-0
homoseksualizm
zdrowie, medycyna
Tymomateusz

Pierwsze wydanie jednej z niewielu dostępnych w Polsce publikacji naukowych poświęconych homoseksualizmowi. Przedstawia historię i stan badań nad tą sferą życia seksualnego w Polsce i na świecie, a także związane z nią kwestie społeczno-psychologiczne.

źródło opisu: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1988

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Aiko_Nowaki | 2014-07-27

Bardzo ciekawa pozycja ^..^ zawiera wiele cennych informacji, pozwala bardziej zapoznać się ze światem homoseksualistów i poznać ich a przynajmniej niektórych tok myślenia. Szkoda tylko iż w książce wiele rzeczy się powtarzało ale myślę że to może być dobre dla osób które nie są zainteresowane całą książką a jedynie jej fragmentami. Dla takich czytelników książka będzie idealna i wydaje mi się że w całości wyczerpuje temat :)

Bronula | 2012-05-20
Przeczytana: marzec 2010

Książka miła, dużo danych statystycznych, które niestety juz są nieaktualne, a bardzo często nawet nieprawdziwe ;)

Monika | 2014-10-03
zaksięgowana | 2014-01-05