Curran

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Curran POV". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ilona Andrews
Kate Daniels
angielski
Iga

This isn’t a short story or a novella. This is a collection of scenes written by Gordon Andrews as a companion to our Kate Daniels series of books. These scenes illustrate the point of view of Curran, the Beast Lord of Atlanta and are provided in gratitude to our readers for all of their support. This collection isn’t meant to stand on its own as an independent work of fiction.

źródło opisu: http://www.ilona-andrews.com

źródło okładki: http://www.ilona-andrews.com

Riptide | 2014-12-12

Uwielbiam serię o przygodach Kate Daniels, aczkolwiek ku mojemu wielkiemu rozczarowaniu boskiego Currana w chociażby trzech pierwszych częściach nie było dostatecznie dużo..
Gdy tylko zdałam sobie sprawę o istnieniu opowiadania z perspektywy Currana od razu się na nie rzuciłam ,
Nie zawiodłam się na niej, było ciekawie, zabawnie....Co prawda moim zdaniem mogło być tego więcej.. Ale dobre i to :D
Gorąco polecam wszystkim fanom Magii !!

Elenaj | 2013-03-17

Bardzo dobra ,choć pan Gordon słabszy w solo wydaniu.W duecie są rewelacyjni.

Thanith | 2013-09-16
Na półkach: Przeczytane, Urban fantasy

Warto poznać męski punkt widzenia jednak wolę Kate:)

kasiuniaand | 2016-11-18
nowa661 | 2016-07-14