Odbudowa ciała, ożywianie duszy. Jak stworzyć nowego siebie

Wydawnictwo: Laurum
Reinventing the body, resurrecting the soul
978-83-61732-90-7
poradniki
kingak

Piętnaście lat po wydaniu Angeles Body, Timeless Mind, numeru jeden na liście bestsellerów „New York Timesa”, Deepak Chopra powraca do „zapomnianego cudu” – nieskończonej zdolności ciała do przemiany i odnowy. Przy pomocy przedstawionych w niniejszej książce dziesięciu kroków prowadzących do pełni, Chopra zaprasza cię do doświadczenia cudów, które odsłaniają się w momencie bezpośredniego połączenia ciała ze wspaniałymi tajemnicami, które nadają życiu znaczenie – duszą.

Odbudowa ciała, ożywianie duszy zawiera dziesięć przełomowych kroków – pięć dla ciała i pięć dla duszy – które prowadzą do samoprzemiany. W jasny, przystępny sposób Chopra pokazuje nam, jak zaangażować się w głębszą świadomość, skupić na relacjach zamiast na konsumpcji, przyjmować każdy dzień jako nowy świat i pokonywać przeszkody, które wpływają na ciało (takie jak starzenie się, niedołęstwo, choroba) i umysł. Kiedy zakończysz podróż ponownego stwarzania ciała i ożywiania duszy, będziesz mógł po raz pierwszy poczuć ekstazę prawdziwej pełni.

źródło opisu: http://www.laurum.pl/b528-Odbudowa-ciala-ozywianie-duszy.htm

źródło okładki: http://www.laurum.pl/b528-Odbudowa-ciala-ozywianie-duszy.htm

sveah | 2018-03-22

Nie będę zachęcać do tej książki. To nie jest poradnik, który zmienia życie tłumów. Ale jeśli z jakiegoś powodu trafiasz na tą pozycję i sięgasz po nią, to bardzo prawdopodobne, że tak się właśnie stanie - twoje życie ma szansę się zmienić. Bo to znaczy, że proces w tobie już się rozpoczął.
Powodzenia!

Karlota | 2014-07-29
Przeczytana: 29 lipca 2014

Lubię tego autora, przyjemnie i lekko się go czyta. Standardowo podczas lektury sporządziłam sobie parę cennych notatek. Aczkolwiek uważam, że książka ta powinna być bardziej zwięzła - moim zdaniem jest nieco "rozwleczona", co pod koniec już mnie nieco irytowało.

sabrisia | 2017-10-13
Na półkach: Przeczytane, Samorozwój, 2017