Nawiedził nas diabeł. Historia prześladowanej rodziny

Tłumaczenie: Krystyna Kozak
Wydawnictwo: Jedność
Tu per tu con il diavolo
978-83-7660-011-6
literatura piękna,
kasandra_85

„Dlaczego nam? Dlaczego właśnie przydarzyło się to nam, którzy nawet sobie nie wyobrażaliśmy, że coś takiego może istnieć!?” – to pełne lęku, obsesyjne pytanie zadawała sobie pewna włoska rodzina, którą dotknęła seria niepokojących zdarzeń, chorób o niewytłumaczalnym z medycznego punktu widzenia podłożu, dziwnych zjawisk w swoim otoczeniu. Obezwładniające wrażenie obecności czegoś obcego i...

Obezwładniające wrażenie obecności czegoś obcego i wrogiego kazało im po latach udręk szukać ratunku w Kościele. Okazało się, że był to początek długiej i trudnej drogi rozpoznania przeciwnika, którym okazał się diabeł, oraz walki z nim.

To niezwykłe świadectwo, uzupełnione wywiadami ze znanymi egzorcystami włoskimi oraz wypowiedziami innych kapłanów zaangażowanych w duszpasterstwie pocieszenia, każe poważnie zastanowić się nad podawaną w wątpliwość i wyśmiewaną dziś przez wielu kwestią istnienia szatana w świecie.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: http://www.empik.com/nawiedzil-nas-diabel-historia...»

kasandra_85 | 2010-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2010

pedreo | 2014-01-26

Ciekawa książka o rodzinie walczącej ze zniewoleniem i opętaniem diabła. Ukazani są egzorcyści w jaki sposób odprawiają egzorcyzm i różne perypetie rodziny związane z walką ze złym.

Basia | 2015-03-27
Przeczytana: 2015 rok

Napewno szybko nie zapomnę tej książki. Daje bardzo dużo do myślenia i jest dowodem na to że Zło istnieje.

BlackLady19 | 2016-08-31
agatuh | 2015-01-04