Obietnice

Wydawnictwo: Libros
Promises
83-7227-687-0
dioneja

Margaret Crane ma udane małżeństwo, troje wspaniałych dzieci, wygodny dom, satysfakcjonującą pracę. Wraz z mężem Adamem wychowali osieroconą dziewczynkę Ninę, którą łączy z Margaret silna więź uczuciowa. Nina pracuje w Nowym Jorku i pogodnie patrzy w przyszłość, mając u boku błyskotliwego, przystojnego bankowca Keitha. Życie zdaje się spełniać swoje obietnice... Ale ostatnio Margaret zauważyła, że Adam za dużo pracuje, jest roztargniony i niepewny siebie. Coraz mniej czasu spędzają razem. Tłumaczy to sobie jego kłopotami zawodowymi; plotki o możliwej sprzedaży firmy zachwiały zapewne poczuciem bezpieczeństwa odpowiedzialnego męża i ojca rodziny. I wtedy Margaret poznaje Rundi, tę drugą... Nina także ma poważny problem: Keith, mężczyzna jej życia, okazał się niezupełnie tym, za kogo go brała. Obie muszą więc dokonać bolesnych wyborów. I wówczas również między nimi otwiera się przepaść.
"Obietnice" to historia o marzeniach, które legły w gruzach i zostały wskrzeszone siłą nadziei i miłości.

źródło opisu: Tył książki

Ewa | 2016-12-29