Spokojnie to tylko... Czechy

Culture shock! Czech Republic
978-83-01-15201-7
Czechy
alga

Przewodnik "Spokojnie, to tylko Czechy" pozwala odkryć bogatą historię Czech, zapoznaje z czeską kulturą, etykietą, lokalnym klimatem, obyczajami i tradycjami mieszkańców jednego z najpiękniejszych państw Europy. Pomaga odnaleźć się w nowym otoczeniu służy praktycznymi informacjami, zdradza, jak nie popełniać gaf, gdzie wynająć mieszkanie, czego oczekiwać na czeskim weselu, a czego w urzędzie czy w piwiarni. Jest niezbędny każdemu, kto wybiera się do Czech bez względu na to, czy ma zamiar zostać tu jeden dzień, czy całe życie.

źródło opisu: Wydawnictwo Naukowe PWN, 2007

źródło okładki: zdjęcie autorskie

nephi | 2014-08-21
Przeczytana: 20 sierpnia 2014

Książka ta ma jeden wielki minus. Jak można nie wspomnieć słowem o Kofoli i pisać, że Czesi piją Coca-Colę? Czyżby to dlatego, że autor jest Amerykaninem?:)

carlilly | 2016-03-16
nneliel | 2016-02-04