Podejrzenia

Tłumaczenie: Ewa Partyga
Cykl: Córka morza (tom 14)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Mistanker
saga, córka morza, romans
Pirania

Lavina zostaje znaleziona martwa na wybrzeżu, a jej śmierć natychmiast nasuwa szereg pytań; czy upadła przypadkiem, czy też ktoś ją zamordował? Wszyscy wiedzą, że kłóciła się z Kristianem i z Liną... Zdaniem Elizabeth lista podejrzanych z każdym dniem się wydłuża. Tymczasem Lina i Andreas planują ślub. Elizabeth nie chciałaby jednak stracić służącej, pragnie więc, by młoda para zamieszkała w okolicy Dalsrud. Plany te z kolei za wszelką cenę chce udaremnić Kristian. Elizabeth nie ma pojęcia, co nim powoduje.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: http://www.literia.pl