Pod polarną zorzą

Cykl: Córka morza (tom 13)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Under nordlyset
Pirania

Kristian naraża się Mikkelowi, który mieszka w ziemiance wysoko w górach. Wieść niesie, że Mikkel potrafi rzucać na ludzi klątwy. Elizabeth boi się jego złowieszczego spojrzenia, a mimo to naraża dla niego życie. Nadchodzą święta Bożego Narodzenia. Dorte, Jakob i Olav mają je obchodzić wspólnie z mieszkańcami Dalsrud. Wszyscy się cieszą, zwłaszcza Maria - dopóki nie spostrzega kogo przywozi...

Nadchodzą święta Bożego Narodzenia. Dorte, Jakob i Olav mają je obchodzić wspólnie z mieszkańcami Dalsrud. Wszyscy się cieszą, zwłaszcza Maria - dopóki nie spostrzega kogo przywozi ze sobą Olav. Z rozpaczy ogarnia ją chęć zemsty, która dotyka niewinną osobę.

źródło opisu: Axel Springer Polska, 2010

ewkap16 | 2016-04-03