Zdradzona Tajemnica

Cykl: Córka morza (tom 11)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Avsløringen
Pirania

Elizabeth utraciła przyjaźń Helene i jest zrozpaczona. Robi wszystko, by pomóc przyjaciółce, ale ta nie chce jej widzieć. Nie chce też rozmawiać o tym, co się wydarzyło. Andreas tymczasem spotyka w Kabelvaag Lavinię. Przekonany, że kobieta wie coś o jego przeszłości, umawia się z nią, próbując uzyskać od niej jakieś informacje. Elizabeth pilnie strzeże swojej tajemnicy, ale ludzie zaczynają plotkować. Wszystkich nurtuje pytanie, kto jest ojcem Ane? Pewnego dnia Elizabeth zwierza się Helene, że ludzie coraz częściej zwracają uwagę na podobieństwo między Kristianem a Ane.

źródło opisu: nota wydawcy

zuczek0000 | 2016-09-28