Rozbitek

Cykl: Córka morza (tom 7)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Livskraft
saga, córka morza
Pirania

Sztormowe morze wyrzuca na brzeg wyspy mężczyznę. Życie ratuje mu piękna i zmysłowa Lavina. Cierpiący na zanik pamięci rybak daje wiarę wyjaśnieniom Laviny, że jest jej mężem, ale we snach wciąż widzi postać jasnowłosej kobiety o płomiennym spojrzeniu. Tymczasem Elizabeth nie potrafi przestać myśleć o Jensie. Zachodzi w głowę, co się z nim stało i dlaczego nie daje znaku życia. Stara się sumiennie wypełniać obowiązki gospodyni w Dalsrud, ale wciąż popada w różne konflikty. Ratując Amandę, naraża się na gniew właścicieli sąsiedniego dworu i przysparza sobie nowych wrogów. Nikoline staję się coraz bardziej harda i bezczelna. Elizabeth chciałaby się jej pozbyć, nie ma jednak pojęcia, jak.

źródło opisu: http://www.webook.pl/b-12464,Corka_morza_

źródło okładki: http://www.literia.pl