Trzeba Umieć Marzyć. Rozmowy z Markiem Stachowskim

Seria: Ludzie Świata Muzyki
Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Muzyczne
Piotr

W niniejszej książce nie ma muzykologicznych analiz kompozycji Marka Stachowskiego ani pełnego opisu Jego drogi twórczej i życiowej. Jest zapis luźnych, niespiesznych rozmów o życiu wijących się meandrami, pełnych przeskoków tematycznych oraz powrotów do głównego wątku, rozmów prowadzonych przy kawie i kremówce przez dwoje ludzi, których połączyła miłość do muzyki, a także blisko pięćdziesięcioletnia zażyłość. [A. Woźniakowska]

źródło opisu: http://www.pwm.com.pl/szczegoly.php?przedm=446736&grupa_p=2

źródło okładki: http://www.pwm.com.pl/szczegoly.php?przedm=446736&grupa_p=2