Il y a un autre monde
religia
Piotr

Książka opisuje świadectwo pewnego niezwykłego nawrócenia zagorzałego ateisty. Fragment: "Jak mógłbym zapomnieć ów dzień, w którym między murami nagle przez światło podzielonej kaplicy wyłoniła się nigdy nie przeczuwana Miłość, na mocy której kocha się i oddycha; dzień w którym dowiedziałem się, że człowiek nie jest sam, że przenika go, otacza i oczekuje niewidzialna Obecność, że po przeciwnej...

Książka opisuje świadectwo pewnego niezwykłego nawrócenia zagorzałego ateisty.
Fragment:
"Jak mógłbym zapomnieć ów dzień, w którym między murami nagle przez światło podzielonej kaplicy wyłoniła się nigdy nie przeczuwana Miłość, na mocy której kocha się i oddycha; dzień w którym dowiedziałem się, że człowiek nie jest sam, że przenika go, otacza i oczekuje niewidzialna Obecność, że po przeciwnej stronie świata zmysłowego i fantazji istnieje inny świat."

Tylduszka | 2015-06-16
Przeczytana: 22 czerwca 2015