Geografia atrakcji turystycznych Polski

Wydawnictwo: Proksenia
83-907659-5-0
Kornelia

Książka zawiera opis atrakcji i walorów turystycznych Polski w układzie problemowym oraz regionalnym. Za podstawę opisu przyjęto 12 regionów nawiązujących do podziału kraju na jednostki fizjograficzne. Ponadto zamieszczono opisy szlaków turystycznych, pojęć, liczne mapy, tabele i wykresy, bogaty zestaw literatury.

źródło opisu: Proksenia 2008

źródło okładki: http://www.proksenia.pl/

Książka z czasów studiów, nadal przydatna, często używana w codziennej pracy, jak i dla przyjemności, powtórki, poszerzania wiedzy turystycznej.

Lolek90 | 2016-02-05
Przeczytana: 05 lutego 2016

Rewelacyjny skrótowy przewodnik po najciekawszych obiektach w naszym kraju z podziałem na województwa. Idealne vademecum nie tylko dla studentów geografii i pokrewnych kierunków, ale też dla przeciętnego turysty chcącego poznać nasz kraj!

Jutciak | 2017-01-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Nauka