Europa. Geografia turystyczna

Wydawnictwo: Proksenia
978-83-60789-08-7
Kornelia

Publikacja zawiera: ogólną charakterystykę warunków rozwoju turystyki w Europie, analizę ruchu turystycznego, podział Europy na makroregiony turystyczne. Część druga zawiera opisy wszystkich państw Europy uwzględniające warunki rozwoju turystyki w danym państwie i opisy regionów turystycznych. Dane statystyczne za rok 2006 i 2007. Ilustracje, zdjęcia, mapy, tabele, wykresy, wykaz stron internetowych. Literatura.

Książka z czasów studiów, nadal przydatna, często używana w codziennej pracy, jak i dla przyjemności, powtórki, poszerzania wiedzy turystycznej.

Jutciak | 2017-01-12
Na półkach: Nauka, Posiadam, Przeczytane