Pocałunek Archanioła

Tłumaczenie: Krystyna Chodorowska
Cykl: Łowca Gildii (tom 2)
Wydawnictwo: Dwójka bez Sternika
9788362432035
Łowczyni, archanioł
Dorota_1988

Elena Deveraux, łowca wampirów, po roku budzi się ze śpiączki jako anielica i szybko odkrywa, że jej kochanek – piękny i niezwykle groźny archanioł Rafael – oczekuje, że będzie mu we wszystkim posłuszna. Łowczyni ma bardzo niewiele czasu, by przygotować się do pierwszego lotu – już wkrótce ma zjawić się w Pekinie, na balu urządzanym przez najstarszą archanielicę. Lijuan jest potężna i bezwzględna, a plotki głoszą, że swą moc czerpie ze zmarłych. A teraz przygotowała dla Eleny najwystawniejsze i najokrutniejsze powitanie, jakie tylko można sobie wyobrazić…

Anna | 2019-06-16
Przeczytana: 14 czerwca 2019

... ;*

Pati | 2019-01-14

To druga części serii Łowcy Gildii, i moim zdaniem dużo lepsza do części pierwszej. Główna bohaterka zostaje aniołem, musi się nauczyć tego, na co anioły miały kilkaset lat, oswoić się z nowym ciałem, od nowa nauczyć się walczyć a przede wszystkim latać. Elena jest chodzący zagrożeniem dla swojego archanioła, bo jest jego słabością, a póki nie będzie umieć obronić się sama, muszą to robić za nią inni. A zagrożenia czają się na każdym rogu, ktoś prowadzi śmiertelną grę czy stawką będzie życie Eleny. Polecam dobry paranormal romance

Signis | 2018-12-21

Polecam tłumaczenie nieoficjalne, krążące po internecie. To jest porażką.

ZaczytanyIntrowertyk | 2017-08-04
Przeczytana: 04 sierpnia 2017

Druga część historii łowczyni Eleny jest nieco lepsza niż poprzednia. Mamy więcej akcji, dość zawiłej, a także (w końcu) pełne retrospekcje traumatycznych przeżyć Eleny z dzieciństwa. Relacje z archaniołem Rafaelem przybrały lepszy tor, a co najważniejsze - mamy o wiele lepszy wgląd w świat aniołów, dzięki transformacji, jaką przeszła Elena. Czytało mi się to bardzo przyjemnie.

Edziam | 2017-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2017

zgadzam się z opiniami innych , że ta część jest dużo lepsza niż pierwsza a to trochę dziwne bo przeważnie jest na odwrót, polecam

Anima_Vilis | 2017-04-30
Przeczytana: 29 kwietnia 2017

Aż żal że tak szybko się ją przeczytało. A o kolejnych tomach ni widu ni słychu.
Odprężająca pozycja.

nowa661 | 2016-11-18
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 17 listopada 2016

strasznie rozczarowała mnie druga część , to co stworzyła autorka tak mnie zraziło że nie wiem czy dam rade przeczytać kolejne tomy. To był jakiś bełkot ,praktycznie zero akcji , jakieś beznadziejne rozmyślenia głównej bohaterki typu
,, och Rafaelu!,, , gdzie jestes Rafaelu,, ! ,,potrzebuje cie Rafaelu,, zamiast silnej pewnej siebie postaci otrzymaliśmy sierote .tragedia

Klaudia Sowa | 2016-11-10
Przeczytana: 07 listopada 2016

Moje pierwsze zetknięcie z twórczością Nalini Singh.

Elena Deveraux, przynależy do Łowców Gildii. Jest znakomitą łowczynią, która zostaje przemieniona w Anioła. Po roku, wybudza się ze śpiączki i odkrywa, że jej ukochany Rafael oczekuje, iż Elena będzie przestrzegać jego zasad i będzie mu bez protestów posłuszna.

Nowa sytuacja jest dla Eleny dziwna. Rafael stara się ją przygotować na pierwszy lot do Pekinu i na jej nowe życie jako Anielicy. Elenie ciężko jest się przyzwyczaić do faktu, że ma skrzydła.

Wielu podwładnych Rafaela uczy Elenę wykorzystywać jej umiejętności. Ciągłe treningi sprawiają, że Elena przyzwyczaja się do swojej sytuacji. W tym samym czasie Elenie grozi niebezpieczeństwo - ktoś próbuje ją zabić. Jej ukochany Rafael zrobi wszystko, by ocalić Elenę przed jej koszmarami z dzieciństwa i obawami...

Nadchodzi czas pierwszego lotu Eleny. Rafael wraz z Eleną odwiedzają Lijuan, najstarszą archanielicę, która swoją moc czerpie z umarłych. Jednakże niebezpieczeństwo...

Justyna | 2016-10-01
Przeczytana: 01 października 2016

Przeczytałam ale nie czuję chęci, aby sięgać po następną część.

Beata | 2016-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2016

Porządny romans paranormal. Lepszy od pierwszej części, akcja dynamiczna i zwarta. Okrutny świat pod rządami wiekowych archaniołów. W tym świecie musi się odnaleźć Elena - "niemowlęcy" anioł. Polecam fanom.