Okultyzm

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kwiaty w Mroku". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Mefis
8385952071
Piotr

"Książka niniejsza uwalnia nas od całej masy pospolitych, błędnych pojęć i wyjaśnia nam wiele spraw uważanych za tajemnicze i zagadkowe, rozprasza naszą niewiedzę i usuwa lęk przed nieznanym, prezentując racjonalny i uporządkowany obraz. Autor nie zagłębia się jednak ostatecznie w swych rozważaniach chcąc sprowokować czytelnika do dalszych - tym razem samodzielnych - poszukiwań. Niech więc książka ta będzie (zgodnie z intencją autora) jednym z pierwszych kroków na drodze ku temu szczytnemu celowi, jakim jest doskonałe poznanie i urzeczywistnienie Prawdy."

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie