Car

Tłumaczenie: Maciej Pintara
Cykl: Alexander Hawke (tom 5)
Wydawnictwo: Amber
Tsar

Wysadzone więzienie w Dakocie. Eksplozja bomby w Miami. Miasto w Kansas zmiecione z powierzchni ziemi potężnym wybuchem. W Stanach Zjednoczonych mnożą się krwawe zamachy. Lecz to zaledwie uwertura apokalipsy, jaką zamierza zgotować Ameryce potężny wróg. CIA wzywa najlepszego agenta do zadań specjalnych. Od bermudzkich plaż, przez syberyjską tajną bazę, gdzie więziony jest prawowity prezydent Rosji, po sztokholmską ceremonię wręczenia Nagrody Nobla - Alex Hawke prowadzi walkę z czasem. Musi przerwać podsycane megalomańską wizją szaleństwo i powstrzymać piekło, które rozpęta odradzające się "imperium zła" i jego nowy władca - Car.

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2009

JACEK5891 | 2013-12-14

ten autor to jeden z nie wielu który potrafi oderwać od rzeczywistość

jerzy | 2016-08-17
Na półkach: 2016, Przeczytane